Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 травня, 2021 - 21:45

Зустрінуться у другому турі: у ХНУ ім. Каразіна підрахували голоси

У першому турі не переміг жоден з кандидатів. Буде другий.

Для перемоги у першому турі потрібно було набрати 1 246 голосів (50% + 1 голос виборців).

Сьогодні, 26 травня, у Харківському національному університеті ім. Каразіна обирали нового ректора. Він змінить на посаді Віля Бакірова, який керував навчальним закладом більше 20 років. На посаду ректора претендують чотири кандидати, але жоден з них потрібної кількості голосів виборців не набрав.

До 21:00 офіційної інформації про підрахунок голосів не було, не назвали навіть явку виборців.

За даними KT, найбільше голосів набрала декан юридичного факультету Тетяна Кагановська (991 голос), на другому місці — декан фізико-технічного факультету Ігор Гірка (710 голосів), на третьому — декан факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп'ютерних систем Сергій Шульга (227 голосів). Найменше голосів набрав декан фізичного факультету Руслан Вовк (153).

Не підтримали жодного з кандидатів 47 виборців, ще 13 бюлетенів визнали недійсними.

Тож, у другому турі зустрінуться декан Тетяна Кагановська і Ігор Гірка. Представники фізичних факультетів пообіцяли, що у другому турі віддадуть свої голоси колезі, Ігорю Гірці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біографії та програми кандидатів на посаду ректора ХНУ ім. Каразіна

Раніше KHARKIV Today писав, що ректора обирали п'ять категорій виборців, серед них, як викладачі та інші співробітники навчального закладу, так і студенти. Всього мають право голосувати 2490 виборців. Голосували на шести виборчих дільницях з 9 години ранку.

Для перемоги у першому турі кандидатові потрібно було набрати 1246 голосів (50% + 1 голос виборців). Оскільки ніхто з охочих стати ректором універу таку кількість голосів не набрав, буде другий тур виборів. До нього вийшли два кандидати, що набрали найбільше голосів. Прийшли на дільниці і проголосували 2 141 чоловік.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.