Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

ЗСУ відбили повторний штурм окупантів на Харківщині

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Росія перегруповує свої війська для наступу та проводить атаки.

На Харківському напрямку Росія зосереджується на штурмових діях по всій лінії фронту з метою повернути раніше втрачені позиції на північ від міста.

Російські окупанти намагалися вести штурмові дії у напрямку населеного пункту Прудянка у Дергачівській громаді, проте українська армія придушила цю спробу. Про це повідомили у ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України. Нагадаємо, ЗСУ звільнили Прудянку у травні. У червні точилися бої за сусіднє село Цупівка, Прудянка була під обстрілами. На початку липня окупанти спробували прорвати позиції ЗСУ у Прудянці, були вібдиті. 

Крім того, на Харківському напрямку загарбники використовують комплекси радіоелектронної боротьби, аби вивести з ладу системи управління та зв'язку Збройних сил України.

На Слов’янському напрямку штурмували населені пункти Богородичне, Мазанівка та Долина, тут бої продовжуються.

За даними Генштабу ЗСУ, Росія проводить перегрупування військ, щоб відновити наступ на двох напрямках, Барвінкове та Слов'янськ.

"З цією метою переміщено батальйонну тактичну групу з району міста Ізюм у напрямку населеного пункту Сніжківка, розгорнуто додаткові підрозділи ствольної артилерії", — зазначили у Генштабі.

Як писав KHARKIV Today, секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов назвав ситуацію на півдні Харківської області вкрай складною

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.