Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

ЗСУ просунулись на північ Вовчанська, — ISW

Фото: підрозділ "Мурчики" 57 ОМПБр
Такий вигляд зараз має місто.

Українська армія має локальні успіхи у Вовчанську.

Про це пише американський Інститут вивчення війни (ISW) з посиланням на карти воєнних дій. За даними аналітиків, підрозділи ЗСУ потіснили окупантів на північний схід по вулиці Соборній (колишня Леніна) — центральній вулиці міста.

"Геолокаційні кадри, опубліковані 20 червня, показують, що українські сили нещодавно відбили кілька позицій на північному сході Вовчанська", — пишуть експерти ISW.

Разом з тим вони заперечили твердження російських військових блогерів про те, що росіяни відбили кілька українських позицій на вулиці Гоголя та Олеся Досвітнього — доказів цьому немає. Також речник угрупування "Хортиця" Назар Волошин повідомив, що 20 червня кількість обстрілів на Вовчанському напрямку зменшилась

Бої також тривають поблизу села Глибоке біля Липців. Як стверджують росіяни, вони вперше в історії застосували тритонну бомбу з модулем планування та корекції ФАБ-3000 по будівлі лікарні у Липцях. Але чи насправді це був боєприпас такого калібру — поки невідомо, вибухотехніки мають провести дослідження. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.