Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зрадник із Харківської області мандрує депресивними російськими селами

Фото: соцмережі.
Самопроголошений "голова Ізюмської адміністрації" Фомічевський їздить у гості до переселенців.

Фомічевський завів росіян у рідний Ізюм, а після деокупації міста втік до Росії.

Анатолій Фомічевский, обвинувачуваний у державній зраді, знову став зіркою російського пропагандистського телебачення. Як голова неіснуючої Ізюмської ВГА він мандрує Тульською областю, де начебто живуть переселенці з Харківської області.

Фомічевський зустрівся з людьми у двох селах Тульської області - Бунирьово, де проживають 300 мешканців, і Іншинський із населенням трохи більше тисячі людей. На зустірчі з переселенцями, обличчя яких заблюрили, зрадник запевняє, що вони тепер назавжди єдині з Росією і обіцяє всіляку допомогу невідомого органу влади "міністерство Харківщини".

Двоє чоловіків проводять йому екскурсію невеликим сільським будинком, у якому, судячи з усього, розселили переселенців. Чоловік у футболці з літерою Z запевняє, що "усі всім задоволені". 

Як писав KHARKIV Today, депутата Ізюмської міської ради VIII скликання Анатолія Фомічевського судитимуть за державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану. Харківська обласна прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт щодо депутата. Його судитимуть у Київському районному суді Харкова заочно. 

Анатолію Фомічевському 53 роки, він був сленом Комуністичної партії, балотувався в мери Ізюму, у 2014 році підтримував окупантів на Донбасі, в Ізюмі організовував мітинги "безсмертного полку", ходив на ефіри російських телеканалів.

Відомо, що Фомічевський був не єдиним зрадником в Ізюмі: на росіян працювали депутат Юрій Козлов від "Блоку Світличної "Разом!" із колишнім працівником міліції Владиславом Соколовим та ексмером від "Партії Регіонів" Олександром Божковим.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.