Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Знищення закладів освіти на Харківщині: збитки сягають десятків мільярдів гривень

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Обстріляні понад 500 закладів освіти.

Харківська область посідає перше місце в Україні за кількістю пошкоджених і зруйнованих внаслідок обстрілів росіянами закладів освіти.

Збитки від зруйнованих закладів освіти на Харківщині через війну сягають десятків мільярдів гривень. Про це повідомив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет, який 13 липня приїхав до Харкова.

"Обсяги збитків від руйнації інфраструктури та матеріально-технічної бази закладів освіти, які спричинила збройна агресія рф, становлять десятки мільярдів гривень", — написав Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

За час війни під обстріл російських окупантів потрапили понад 500 закладів освіти в Харківській області: початкової, середньої, вищої, позашкільної. Як зазначив Сергій Шкарлет, це складає четверту частину пошкоджених або зруйнованих закладів освіти України. За кількістю таких закладів освіти Харківська область посідає перше місце в Україні. Зокрема, серед закладів загальної середньої освіти пошкоджені або повністю зруйновані 223 із 715-ти.

Нагадаємо, у Харкові через війну пошкоджено 21 заклад вищої освіти з 24-х. Під обстріл потрапив кожний дитячий садок, школа, профтехзаклади та коледжі. Зокрема, окупанти стріляли по корпусам ХНУ ім. Каразіна, НТУ "ХПІ", Педагогічному університету, не один раз — по території Харківської зооветакадемії (тепер — ДБТУ), університету сільського господарства, дуже постраждав аерокосмічний університет.

Через обстріли міністр освіти та науки України рекомендуватиме почати навчання у Харкові в дистанційному режимі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.