Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителям спального району Харкова пропонують вакцинуватися поруч з будинком

Фото: ХОГА
У наявності різні види вакцин.

Новий центр вакцинації відкрили на Олексіївці.

З 4 вересня щеплення проти коронавірусу роблять на базі Медичного центру "Хоум Клінік" (вулиця Ахсарова, 19а). Про це повідомили у Харківській облдержадміністрації.

За словами директора обласного департаменту охорони здоров'я Максима Хаустова, щодня тут проводять щеплення — здебільшого  за попереднім записом. У наявності всі вакцини, які використовують в області.

"Тут ми бачимо сучасні умови і роботу профільних фахівців — зокрема інфекціоніста, який може дати відповіді на питання, що цікавлять пацієнта. Нагадаю, що вакцинація — це єдиний дієвий спосіб не захворіти під час наступної хвилі коронавірусу або уникнути ускладнень від цієї хвороби", — зазначив чиновник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У одному з вузів Харкова відкрили пункт вакцинації для студентів

Як розповідає лікарка-інфекціоністка медцентру Інна Андрусович, реєстрація пацієнта займає не більше п'яти хвилин.

"Пацієнт заповнює інформовану згоду, після чого заносяться дані до eHealth. Надалі пацієнт проходить до маніпуляційного кабінету, де і проходить вакцинація. Після цього він спускається на перший поверх і 30 хвилин повинен почекати — ми спостерігаємо за його станом", — розповіла Інна Андрусович .

Харків'янка Ганна звернулася до "Хоум Клінік", вона повідомила, що отримала якісну консультацію щодо застосування вакцин різних виробників, дізналася, які вакцини дають можливість безперешкодного виїзду за кордон і так далі.

Мешканка міста Людмила робить щеплення сама і збирається радити батькам, які вже хворіли на коронавірус і важко перенесли хворобу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Упродовж доби у Харківській області зробили майже 15 тисяч щеплень проти COVID-19

До медичного центру запрошують на вакцинацію всіх охочих, він розташований біля метро "Олексіївська". Щоб записатися на щеплення, потрібно звернутися за телефонами: +38 (050) 221-03-03; 38 (063) 221-03-03; 38 (050) 22-03-03. Проти COVID-19 вакцинують безкоштовно.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

Нагадаємо, у серпні на Олексіївці відкрили перший центр вакцинації. Щеплення почали робити у приватному медичному центрі.

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.