Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителям Харківщини пропонують роботу на відбудові

Ілюстративне фото: Технічний фаховий коледж Луцького національного техуніверситету
В Україні запустили портал "Робота та відновлення".

У 12 населених пунктах Харківщини пропонують роботу.

В Україні запустили проєкт "Робота та відновлення". Його розробило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, "Укрпошта", "Укрзалізниця", громадська спілка "Українська інфраструктурна асоціація" та портал robota.ua. Українцям пропонують сайт із вакансіями у сфері транспорту, зв'язку та відбудови. Знайти сайт "Робота та відновлення" можна за посиланням тут.

На сайті є вакансії від роботодавців, які відновлюють регіони. Серед пропозицій є ті, що передбачають проходження безоплатного навчання, перекваліфікації та/або проживання. На роботу беруть, зокрема переселенців. Зараз на вебпорталі можна знайти понад 1000 вакансій, пропозиції щодо роботи будуть додаватися.

"Цей проєкт допоможе забезпечити роботою українців, в тому числі тих, які були змушені залишити свої домівки. А також підсилити кадровий потенціал підприємств інфраструктури та сфери відновлення в цілому", — розповів віцепрем'єр-міністр з відновлення, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Вакансії можна сортувати за фільтрами — регіон, сфера, вакансії для внутрішньо переміщених осіб, з навчанням та компанія-роботодавець. Зокрема, у Харківській області наявні вакансії у Балаклії, Близнюках, Богодухові, Дергачах, Ізюмі, Краснограді, Куп'янську, Лозовій, Люботині, Мерефі, Первомайському та Харкові. Наприклад, у Харкові шукають слюсарів-сантехніків шостого розряду на зарплатню 8129 гривень, механіків — 9097 гривень, електрогазозварників із зарплатнею 15 000 гривень.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області відкрито 1115 вакансій. Роботодавцям потрібні водії, інженери та юрисконсульти.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.