Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителям Харківщини погодили виплати 250 мільйонів гривень на ремонт житла

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Компенсацію обіцяють нарахувати найближчим часом.

На сьогодні жителям Харківської області призначили 765 мільйонів гривень компенсації для ремонту майна, яке було пошкоджено через війну.

Із загальної суми понад 515 мільйонів гривень уже виплатили, їх отримали 6539 заявників. Найближчим часом обіцяють перерахувати ще 250 мільйонів гривень компенсацій для близько 1500 власників пошкодженого майна. Це вже погоджене рішення, повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У міськраді розповіли, скільки будинків у Харкові відремонтують наступного року

Зокрема, жителі Харкова отримали майже 95 мільйонів гривень компенсацій, на черзі виплати ще майже 30 мільйонів гривень. Загалом жителі регіону подали 21 156 заяв щодо отримання компенсації на ремонт пошкодженого майна.

За зруйноване житло уже сформували 87 сертифікатів на суму майже 130 мільйонів гривень.

Нагадаємо, програма "єВідновлення" стартувала у застосунку "Дія" 10 травня. На першому етапі компенсацію надавали лише людям, у яких під час війни були пошкоджені будинки або квартири. Максимальна сума, яку можна отримати за пошкоджене майно, становила 200 000 гривень. Однак із 15 вересня в Україні збільшили розмір компенсації за ремонт житла, пошкодженого через війну. Відтепер максимальна сума за ремонт у багатоповерховому будинку становить 350 000 гривень, на ремонтні роботи у приватному будинку можуть виплатити до 500 000 гривень.

Другий етап реалізації програми "єВідновлення" розпочався в Україні 2 серпня. Власники знищеного через війну житла змогли подавати заявку на отримання компенсації для купівлі квартири або будинку.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.