Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жительці Харківщини, яка оформлювала російські паспорти, загрожує довічне ув'язнення

Фото: Харківська обласна прокуратура
Зрадниці заочно оголосили підозру.

Жінка працювала "начальницею міграційної служби".

Слідчі заочно оголосили підозру 32-річній жительці Харківщини, головному спеціалісту Вовчанського районного сектору ГУ Державної міграційної служби в Харківській області, яка перейшла на бік окупантів. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, наприкінці травня 2022 року жінка влаштувалася на посаду "виконуючої обов'язки начальника міграційної служби" у Вовчанську, за декілька тижнів окупанти зробили її "начальницею".

"Псевдопосадовиця здійснювала прийом документів для оформлення громадянства РФ, серед яких і згода неповнолітніх осіб у віці від 14 до 18 років", — розповіли в прокуратурі.

Окрім цього, жінка керувала підлеглими, які перекладали документи на російську мову та розглядали звернення про отримання грмадянства Російської Федерації за скороченою процедурою.

На початку вересня зрадниця втекла в Росію разом з окупантами. Підозру щодо неї сформували за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає 15 років ув'язнення або довічне позбавлення волі.

кол

Як писав KHARKIV Today, голові Вовчанського районного суду загрожує довічне ув'язнення. Після захоплення міста вона заходилася створювати фейковий суд, а під час осіннього контрнаступу ЗСУ втекла в Росію.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.