Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителька Вовчанська організувала документообіг для окупаційної влади

Фото: Харківська обласна прокуратура
Підозрювана переховується від слідства.

38-річну жительку Вовчанська підозрюють у колабораційній діяльності.

Як встановило слідство, місцева жінка під час окупації міста погодилася працювати в незаконній адміністрації. Вона добровільно обійняла посаду начальника відділу документаційного забезпечення так званої "военно-гражданской администрации Волчанского района Харьковской области".

"З липня по вересень минулого року колаборантка організовувала документообіг в окупаційній адміністрації відповідно до норм РФ, проводила співбесіди з підлеглими працівниками, займалась видачею та оформленням трудових книжок, готувала положення та інструкції відділів", — розповілиу прокуратурі.

Також підозрювана координувала розгляд звернень громадян, вела облік соціально-трудових відносин, брала участь у розробці форм статистичної звітності і погоджувала трудові колективні договори на підприємствах і установах району. 

Зараз жінка переховується від слідства, тому підозру за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України) їй оголосили заочно.

Як писав KHARKIV Today, першого заступника голови Кіндрашівської сільради засудили до шести років ув'язнення за сприяння російським окупантам. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.