Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителька Харківщини закликала односельців отримувати російські паспорти

Фото: Харківська обласна прокуратура
Жінці оголосили підозру.

Мешканці, які були не підтримували думку жінки, отримували від неї погрози розправою з боку окупантів.

Слідчі оголосили підозру жительці селища Шевченкове за виправдовування збройної агресії Росії. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що у селищі Шевченкове жінка пропагувала серед місцевих мешканців кремлівські наративи", — розповіли у прокуратурі.

Зокрема, мешканка казала, що "України як держави більше не існує та більше не буде ніколи". Жінка подружилася з російськими окупантами, і коли хтось висловлювався проти її думки, вона погрожувала розправою з боку російських військових.

Крім того, підозрювана розповідала односельцям про свою прихильність до "посадовців" адміністрації окупантів, закликала їх підтримувати загарбників та змінювати українське громадянство на російське.

Підозру жінці сформували за ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, слідчі оголосили підозру у співпраці з російськими окупантами двом жителям Ізюмського району. Чоловік був охоронцем в окупантів, жінка працювала з пенсіонерами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.