Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителька Харківщини за тушкованку працювала на окупантів

Фото: Харківська обласна прокуратура
Колаборантці оголосили підозру.

Жінка вступила у змову з бойовиками "ЛНР".

Слідчі оголосили підозру 46-річній жительці Ізюму, яка добровільно перейшла на бік російських загарбників під час окупації. Встановлено, що окупанти запропонували жінці стати так званим "головним спеціалістом відділу кадрового забезпечення тимчасової окупаційної військово-цивільної адміністрації Ізюмського району", і вона погодилася.

На цій посаді жінка оформлювала документи співробітників так званої "адміністрації Ізюмського району" та виконувала розпорядження й доручення "начальника" псевдоадміністрації.

За інформацією начальника слідчого управління Головного управління Нацполіції у Харківській області Сергія Болвінова, колаборантка отримала пропозицію щодо працевлаштування від бойовиків "ЛНР". Це було влітку 2022 року. Обіцяну зарплатню вона так і не отримала — працювала безоплатно за макарони та тушкованку.

"Платити окупанти обіцяли в рублях, по 30 тисяч на місяць. Але врешті колаборантка отримала від них лише один набір продуктів. Справу розслідуємо за процесуального керівництва прокуратури області. Жінці вже оголосили про підозру у колабораційній діяльності", — розповів Сергій Болвінов.

Підозру жінці сформували за ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

кол
Фото: Сергій Болвінов

Як писав KHARKIV Today, жителька Куп'янська під час окупації добровільно влаштувалася так званою "и.о. начальника Управления Пенсионного фонда Харьковской области". Колаборантка працювала з підрозділами "фондів" у чотирьох районах області та приймала на роботу співробітників.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.