Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителів харківської підземки обіцяють поселити до студентських гуртожитків

Метро планують запустити упродовж двох тижнів.

Для запуску метрополітену необхідно забезпечити житлом майже 4000 чоловік.

Жителів Харкова та області, які зараз ховаються від обстрілів у метро, ​​можуть розселити до студентських гуртожитків. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Є завдання розмістити тих людей, які на сьогоднішній день проживають у метрополітені. Оскільки місто справді оживає, нам потрібно відновлювати транспортну інфраструктуру, і людям надавати тимчасове житло. Ми зараз розглядаємо питання гуртожитків вищих навчальних закладів, розуміючи, що буде за студентами, скажімо так , недозаповнюваність, і тут у нас резерви є", — сказав Синєгубов.

Крім гуртожитків, розглядають як тимчасове житло соціальні установи. Зараз у метро проживає трохи більше 4000 людей.

За словами Олега Синєгубова, до Харкова масово повертаються жителі. Щодня лише залізницею понад 2000 чоловік. Всього з початку війни, за словами Синєгубова, повернулося понад півмільйона людей.

"Якщо ми говоримо, скільки людей вже повернулося зараз з часів початку активних бойових дій, то це приблизно 600 000 людей, які вже повернулися і продовжують повертатися. Люди повертаються, у нас оживають ринки, магазини, починає відкриватись малий бізнес. Люди думають, як відкрити середній бізнес або продовжити його в тих умовах навіть, у яких ми знаходимося на сьогоднішній день. На півночі області, північному сході, Ізюмському напрямку, однак, тривають активні бойові дії", — сказав Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, Ігор Терехов обіцяє запуск Харківського метрополітену  незабаром (потрібно до двох тижнів). З сьогоднішнього дня, 16 травня, у Харкові почали розселяти у гуртожитки людей, які зараз ховаються від обстрілів у метро.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.