Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителів Харківської області попередили про ліхтарики із вибухівкою

Фото: Микола Бакшеєв
Такі предмети можуть з'являтися на вулицях.

Жителів Харківської області попередили про ліхтарики, в яких міститься вибухівка.

Мер міста Первомайський (Лозівський район) Микола Бакшеєв із посиланням на українських військових повідомив, що ці ліхтарики розповсюджують населеними пунктами проросійськи налаштовані мешканці.

"Шановна громада Важлива інформація! Як повідомляють представники ЗСУ, такі ліхтарики розкидають проросійські негідники по населених пунктах. Всередині замість батарейок — вибухівка. При вмиканні вона детонує. Заряд невеликий, але пошкодження кінцівок забезпечено", — розповів Бакшеєв.

За його словами, поки що на території громади таких предметів не знаходили, але мер Первомайського закликав батьків заздалегідь провести роз'яснювальну роботу зі своїми дітьми щодо вибухонебезпечних предметів. Дітям треба пояснити, що брати до рук підозрілі предмети з вулиці не можна. 

Повідомлення про ліхтарики із вибухівкою також опублікували в офіційному Telegram-каналі голови Красноградської об'єднаної територіальної громади Світлани Кривенко.

"Ось такі ліхтарики розкидають по населених пунктах. Замість батарейок — підривний пристрій. Прохання не чіпати, а зразу оповістити поліцію", — зазначено у повідомленні.

Жителів Харкова попередили про небезпечні предмети у батьківських чатах. 

Як писав KHARKIV Today, 1 березня в Ізюмському районі підірвався 70-річний чоловік. Він перебував на дорозі між містом Барвінкове та селом Архангелівка і підняв невідомий вибухонебезпечний предмет, що здетонував.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.