Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителів Харківщини просять повідомляти про крадіжки електрообладнання

Ілюстративне фото: "Харківобленерго"
Слід звертатися до поліції або адміністрації.

Останнім часом у Харківській області почастішали випадки викрадення електричного обладнання. 

Енергетики ремонтують пошкоджене та зруйноване через війну електрообладнання, аби відновити електропостачання жителям регіону. Однак цьому заважають злочинці, які викрадають обладнання компанії "Харківобленерго". Головний інженер Куп'янського високовольтного району електромереж  акціонерного товариства "Харківобленерго" Роман Обмочий закликав жителів Харківщини у разі виявлення крадіжок і крадіїв одразу звертатися до поліції або адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові пограбували "Тепломережі"

"Шановні громадяни Куп'янської громади, а також жителі Харківської області. Я, головний інженер Куп'янського високовольтного району електричних мереж АТ "Харківобленерго", звертаюся до вас як представник енергетики нашої громади та області. За останній час почастішали випадки крадіжок електричного обладнання на енергетичних об'єктах АТ "Харківобленерго", яке робить усе можливе та неможливе для забезпечення жителів області світлом. Прошу вас бути небайдужими, якщо ви бачите розкрадання чи пошкодження майна енергетичних об'єктів сповіщати про ці випадки по телефону — 102, або вашу адміністрацію — селищну чи війську, щоб цьому завадити. Не давайте зловмисникам руйнувати ваш добробут, який ми строїмо разом із вами", — звернувся Роман Обмочий.

Як писав KHARKIV Today, у Зміївській громаді за час дії режиму світломаскування невідомі вкрали обладнання для вуличного освітлення. На початку травня громаді дозволили відновити вуличне освітлення. Співробітники комунального підприємства "Зміїв-Сервіс" проводили пусконалагоджувальні роботи. Однак виявилось, що на деяких ділянках відсутнє обладнання для вуличного освітлення. Відомо було щонайменше про чотири випадки крадіжки вузлів обліку у Змієві, селищі Зідьки та селі Таранівка.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.