Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителів громади на Харківщині закликають не ходити до лісу

Ілюстративне фото: Олександр Гусаров
У Печенізькій громаді заміновані великі території.

Жителів Печенізької громади закликають не відвідувати ліси.

Російські окупанти, втікаючи з Печенізької громади, залишили велику кількість мін. Уже є багато випадків підриву на мінах мешканців сусідніх населених пунктів. Про це повідомив печенізький селищний голова Олександр Гусаров.

"Будь ласка, утримайтесь від походів та пересування будь-якою пересічною місцевістю, окрім проїзних доріг, тротуарів, стежок селища та сіл громади. Окрім того, нагадую: у Харківській області в період воєнного стану заборонено відвідування лісів та полювання! Любителям збору грибів, які наразі активізувалися в селищі Печеніги, нагадую, що прогулянка до лісу чи до лісополоси по гриби може обернутися трагедією", — написав Гусаров у своєму Telegram.

Як зазначив Олександр Гусаров з посиланням на рятувальників, кількість не здетонованих снарядів та мін, залишених окупантами, дуже велика. Зараз території розміновують.

міни
Фото: Олександр Гусаров
міни
Фото: Олександр Гусаров

Нагадаємо, лише за 22 вересня на російських мінах у Чугуївському районі підірвалися восьмеро людей. Четверо з них загинули, коли наступили на міни, ще четверо отримали поранення. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.