Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителів частково зачищеної громади на Харківщині просять поки не повертатися додому

Дергачевская громада. Иллюстративное фото: Вячеслав Задоренко

Російські окупанти продовжують обстрілювати Дергачівську громаду.

Мер Дергачів В'ячеслав Задоренко закликав жителів, які евакуювалися, поки не повертатися до частково окупованої Дергачівської громади, оскільки обстріл триває.

"Не забувайте, що Дергачівщина — це не Харків, а північний форпост оборони обласного центру. У нас тривають активні бойові дії, три старостинські округи повністю окуповані, тому я закликаю всіх поки що залишатися на безпечніших територіях", — написав Задоренко на своїй сторінці у Facebook.

Після звільнення з Дергачівської громади вдалося евакуювати багато жителів, які починають повертатися, хоча обстріл триває. Задоренко припускає, що така тенденція зумовлена масовим поверненням харків'ян до свого міста.

Зазначимо, минулої доби російські окупанти обстрілювали з артилерії Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянку, Руську Лозову. У зоні активних бойових дій застосовують бронетехніку та гелікоптери, знищуючи приватні будинки та цивільну інфраструктуру. Загиблих та поранених внаслідок обстрілів за останню добу не було. У Дергачівській громаді залишаються окупованими Проходи, Цупівка, Козача Лопань, звідки окупанти постійно обстрілюють мирних жителів та позиції ЗСУ.

Як писав KHARKIV Today, щодня до Харкова повертаються з евакуації 2000 чоловік, ця цифра збільшується з кожним днем. "Укрзалізниця" додає потяги у Харківському напрямку через попит охочих повернутися до міста.

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.