Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителі окупованого Ізюма живуть у підвалах, їм пропонують йти на роботу за пайки

Фото: соцсети
Колаборанти випустили пропагандистську листівку.

Жителі окупованого Ізюма досі живуть у підвалах зруйнованих будинків. Колаборант із місцевої "влади" пропонує землякам виходити на роботу.

Про це стало відомо з пропагандистської листівки "Ізюмський телеграф", яку випустили колаборанти. У ній йдеться про те, що деякі "трудові колективи" обрали на посаду "голови Ізюма та Ізюмського району" самопроголошеного мера Владислава Соколова, якого обласна прокуратура звинувачує у державній зраді.

Зі сторінок листівки Соколов обіцяє жителям міста налагодити електропостачання та автобусні перевезення в Ізюмі, обіцяє випускникам шкіл видати атестати, з якими їх нібито візьмуть на навчання у будь-які виші Росії, каже, що ціни на комунальні послуги будуть нижчими, ніж були раніше. Але цих комунальних послуг у місті немає.

телеграфтелеграф

Соколов вимагає від людей виходити з підвалів та розбирати завали зруйнованих будівель. Платити за роботу не будуть.

"Допоможіть комунальним службам у прибиранні та навантаженні сміття. Це допоможе відволіктися та подолати страх. А далі йдіть на роботу! В адміністрації працює відділ з працевлаштування. Усі працюючі отримують посилені пайки. У найближчому майбутньому зарплати виплачуватимуть вже грошима", — заявляє гауляйтер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖБуханець хліба за трудодень, в'язниця у ліцеї та стихійні ринки. Як живе Ізюм в окупації

З листівки стало відомо про те, що в окупованому місті працює пропагандистський радіоканал "Радіо Z". Його включають з 16 до 18 години щодня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.