Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителі Харківщині можуть подати заяви на посади помічників ветеранів

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Розпочався прийом заяв.

Помічники ветеранів допомагатимуть демобілізованим військовим переходити до цивільного життя.

1 грудня в Україні розпочався прийом заяв від кандидатів на посади помічників ветеранів. Охочі стати помічником ветерана можуть подавати заяви на інформаційному порталі Е-ветеран. Міністерство у справах ветеранів України обіцяє розглянути та опрацювати усі заяви, подані через цей портал, із 1 січня 2024 року, коли в Україні повністю запустять проєкт.

Зараз проєкт "Помічник ветерана" запущений у Харківській, Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській, Закарпатській, Київській, Сумській, Полтавській областях та місті Київ. Наступного року проєкт планують впровадити по всій країні.

"Загалом у 2024 році заплановано підготувати до 15 тисяч помічників ветеранів. За принципом "рівний з рівним" вони надаватимуть демобілізованим воїнам сервісну підтримку на шляху реінтеграції до мирного життя у громадах", — розповіли у Мінветеранів.

Як писав KHARKIV Today,  10 жовтня Кабінет міністрів України розширив проєкт "Інститут помічника ветерана" ще на шість регіонів, у тому числі Харківщину. Також на засіданні виділили 44,2 мільйона гривень на реалізацію проєкту. "Інститут помічника ветерана" допомагатиме у працевлаштуванні, навчанні та соцзахисті людей, які повернулися з війни.

Участь у пілотному проєкті взяли участь Богодухівська, Валківська, Балаклійська, Красноградська, Лозівська, Харківська, Чугуївська і Пісочинська громади.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.