Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Житель Харкова вкрав гроші у людей, які хотіли евакуюватись із Маріуполя

Фото: Харківська обласна прокуратура
Слідчі вручили водієві підозру.

Чоловік просив гроші на бензин як передоплату, а потім зникав.

Слідчі вручили підозру харків'янину, який під виглядом волонтера виманював гроші у людей, які були змушені евакуюватись через обстріл. Вже встановлено понад десять мешканців, які перерахували шахраю гроші на загальну суму 230 тисяч гривень. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора України.

"За даними слідства, з 24 лютого до 10 квітня 2022 року чоловік знаходив у месенджерах оголошення від громадян, які шукали перевізників. Він представлявся волонтером та пропонував допомогу у перевезенні людей, зокрема з тимчасово окупованих територій, за грошову винагороду нібито за пальне. За свої послуги просив перевести передоплату йому на банківську картку, після чого переставав виходити на зв'язок", — пояснили в Офісі генпрокурора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За місяць у Харкові затримали 70 мародерів

Підозру зловмиснику склала за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Чоловікові обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як повідомив начальник слідчого управління Головного управління Національної поліції у Харківській області Сергій Болвінов, затриманого шахрая з Харкова звуть Дмитро, одними з його "клієнтів" були жителі Маріуполя

"Цей чоловік дивився Instagram-пости та Stories, де жителі Маріуполя та інших міст просили вивезти їх — писав у особисті повідомлення, отримував гроші "на бензин" і обіцяв вивезти людей. Як уже зрозуміло, він нікому не допомагав, усі гроші забирав собі", — написав Болвінов на своїй сторінці у Facebook.

Жителька Харкова повідомила про те, що шахрай пообіцяв їй евакуацію з Харкова за 3500 гривень, які нібито підуть на бензин. Гроші жінка перерахувала.

мош
Скрін: Сергій Болвінов

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.