Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Житель Харківської області заплатить штраф за напад собак на дитину

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Чоловік вигулював собак без повідка і намордника.

Через напад собак дитина, яка їхала на велосипеді, впала і зламала руку.

Суд стягнув матеріальний збиток з власника собак. Про це 2 вересня повідомили в Ізюмському суді Харківської області.

Цивільний позов на господаря тварин подала мати хлопця, на якого вони напали, щоб сім'ї відшкодували 14 365 гривень, витрачених на лікування дитини. Дослідивши матеріали справи, суд встановив, що під час прогулянки на велосипеді біля річки Сіверський Донець у селі Донецьке на хлопця напали собаки, господар вигулював їх без повідка і намордника, дитина впала з велосипеда і зламала руку.

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Ізюмської міськради оштрафувала чоловіка за ч. 1 ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил утримання собак).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області виявили африканську чуму

Через травму хлопець лікувався у міській лікарні Ізюма, потім його направили до обласної травматологічної лікарні у Харкові. Всі витрати на лікування сина оплатила мати.

Суд дослідив матеріали справи, оцінив докази у їх сукупності і дійшов висновку, що позовні вимоги до господаря собак обґрунтовані. Чоловік неналежно вигулював собак, це спричинило до травмування дитини. Суд стягнув з господаря собак 14 365 гривень матеріального збитку, а також 908 гривень судових витрат.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.