Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Житель Харківської області напав із лопатою на енергетиків

Фото: Харьковоблэнерго
Інцидент стався у Дергачівському районі.

Чоловік ударив електрика в обличчя і розбив лопатою скло службового автомобіля.

29 листопада близько 11:00 у селищі Слатине мешканець будинку на вулиці Чапаєва напав на співробітників Дергачівського району електричних мереж, які приїхали на відключення самовільно підключеної електроустановки. Електрики викликали поліцію. Про це повідомили у компанії "Харківобленерго".

"Співробітники АТ "Харківобленерго" прибули на вулицю Чапаєва для виконання своїх службових обов'язків — відключення електроустановки споживача через самовільне підключення. Побачивши їх, з домоволодіння вийшов чоловік. Він ударив співробітника "Обленерго" в обличчя, лопатою намагався розбити службове авто, пошкодивши скло", — пояснили у "Харківобленерго".

Як розповіли у компанії, раніше енергетики відключили від електропостачання вказаний будинок, оскільки його власник заборгував за світло понад 5000 гривень. Проте чоловік самовільно підключився до електромережі.

Нагадаємо, раніше на бригаду "Харківобленерго" напав житель села Рокитне (Нововодолазький район).

Вранці, 11 листопада, електрики приїхали до будинку на вулицю Загребля, щоб відключити одного зі споживачів через самовільне підключення до мереж. Коли енергетики виходили з машини, місцевий житель почав стріляти із пневматичної зброї. Куля потрапила у руку одного зі співробітників у той момент, коли він закривав обличчя.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.