Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Журналісти показали, в якому будинку мешкав Геннадій Кернес

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Офіційне житло п'ятого мера Харкова Геннадія Кернеса — номер у готелі.

За аналізом фото з будинку та прилеглої до нього території вдалося зрозуміти, у якому будинку насправді жив п'ятий мер Харкова.

Журналісти вважають, що територія, на якій розташований особняк та гостьовий будинок, займає близько 30 гектарів. Інформацію про це озвучили у програмі "Засланці" на 4 каналі. Знайти його поки що не вдалося, але розслідувачі продовжуватимуть пошуки у Харківській області.

Зрозуміли це після того, як знайшли аккаунт кролів родини Гайсинських (громадянська дружина Кернеса Оксана та його пасинок Родіон). Тварини зображені у красивому місці на тлі різних об'єктів.

"На території — ідеальний газон, величні японські дерева, альтанка, гостьовий будинок з басейном на вулиці. Господарський будинок на два поверхи. З тераси відкривається чудовий краєвид на ліс", — розповіли журналісти.

Фото: Instagram / gais_bunnies
Фото: Instagram/gais_bunnies

Фото з облікового запису дружини Геннадія Кернеса — Оксани Гайсинської — допомогли проаналізувати чи не кожен куточок будинку.

"Проаналізувавши всі фото, ми побачили, що більшість зроблено у гостьовій кімнаті. Схоже, це улюблене місце Гайсинської. Простора вітальня, посередині — скляний стіл-комод із келихами та фужерами. По колу проти годинникової стрілки спостерігаємо великі сходи на другий поверх та величезну батарею. Схоже, будинок був холодний, тому довелося розщедритися на опалення.На фоні стоїть журнальний столик, а ззаду — великий обідній стіл з білими стільцями.Ліворуч — розсувні двері. Усередині — дзеркало на всю стіну, у дальньому кінці кімнати видно плитку, схоже на кухню. Праворуч у вітальні — диван, де любила позувати Оксана Гайсинська та сам Геннадій Кернес", — повідомили "Засланці".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На свата Кернеса, який скасував декомунізацію, поскаржилися до СБУ.

Фото: Instagram/Оксана Гайсинская
Фото: Instagram/Оксана Гайсинська

На багатьох фото видно рояль та кругле вікно, зокрема на архівних. Журналісти зробили висновок, що у будинку сім'я живе давно.

"Ще один доказ, який старанно приховувало подружжя, на тлі видно частину роялю. Рояль і кругле вікно зустрічаються на багатьох фото, ще це улюблене місце для ялинки. Фото біля ялинки самого Кернеса разом з пасинком Родіоном. Фото давнє, тобто цей будинок у нього давно", — пояснили вони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Готель Кернеса викупив один із головних забудовників Харкова

Фото: Instagram/Родион Гайсинский
Фото: Instagram/Родіон Гайсинський

Другий поверх також став доступним для чужих очей.

"На другому поверсі видно, що біля будинку прозорий дах, він завжди світлий усередині. Єдина кімната, яку показує господиня, спальня. Секретне місце, звідти є відео з улюбленим собакою Кернеса на прізвисько Марк. На відео бачимо білу тумбочку, а ще — дзеркало .Гайсинська старанного у нього позує, крім неї, бачимо крісло та комод. Є ліжко і Марк у ньому", — розповіли "Засланці".

Нагадаємо, п'ятий мер Харкова Геннадій Кернес помер 16 грудня 2020 року в клініці "Шаріте" (Берлін). Причиною стали ускладнення після коронавірусу. Офіційним місцем проживання Кернеса був готель "Національ" на проспекті Науки, а у декларації він вказував, що прописаний у старенькому будинку на околиці Салтівки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.