Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 квітня, 2021 - 08:04

Живе на одну зарплату: директор харківського комунального підприємства купив дві квартири, дві машини і мотоцикл

В'ячеслав Кошарний подав щорічну декларацію.

Дві квартири В'ячеслав Кошарний придбав за 300 тисяч гривень, дві машини — за 700 тисяч гривень. Його річна зарплата склала 315 тисяч гривень, заощаджень не зберігає.

Директор комунального підприємства "Харківський обласний інформаційно-технічний центр" В'ячеслав Кошарний купив минулого року квартиру, дві машини і мотоцикл. Ще одну квартиру придбала його дружина. Це стало відомо з щорічної декларації, яку Кошарний опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Згідно з декларацією, Кошарний і його дружина купили квартири в один день — 27 травня. Їх площа і вартість однакові — 55,6 квадратних метра, 150 000 гривень. Автомобілі — вдвічі дорожчі вартості однієї квартири, їх теж придбали в один день — 10 червня.

Hyundai Accent 2018 року випуску коштує 350 тисяч гривень. Рівно стільки ж Кошарний заплатив за Chevrolet Malibu 2013 року випуску. Мотоцикл Harley-Davidson Breakout 2014 року випуску купили 5 вересня, його вартість прихована.

Крім цього рухомого і нерухомого майна, у подружжя Кошарних є автомобіль Toyota Corolla 2015 року випуску за 366 000 гривень (куплений у 2015 році), квартира площею 100,6 квадратних метра і гаражний бокс в Харкові. Ще одна квартира в Харкові — спільна власність подружжя.

За рік в Харківському обласному інформаційно-технічному центрі Кошарний заробив 315 623 гривень. Грошових активів він не вказав.

Відзначимо, на сайті Харківського обласного інформаційно-технічного центру зазначено, що він займається задоволенням суспільних потреб населення, підприємств, установ і організацій територіальних громад Харківської області в якісних послугах теплопостачання, водопостачання та водовідведення (виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, централізоване постачання води, відведення). Комунальне підприємство засноване в 2000 році.

Як писав KHARKIV Today, директору харківської наркологічної лікарні подарували 350 тисяч гривень на квартиру.

Директор Харківської обласної клінічної наркологічної лікарні Віктор Слюсар отримав в 2020 році в подарунок 350 тисяч гривень від родички Катерини Слюсар. У жовтні 2020 року купив квартиру в Харкові площею 30,9 квадратних метра за 370 867 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.