Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 травня, 2021 - 17:37

Жителям міста у Харківській області зможуть надавати більше медичних послуг

 Фото: ХОГА
Пацієнтам не доведеться їхати до Харкова для діагностики.

Приймальне відділення лікарні відремонтували і оснастили новим обладнанням.

У Вовчанській центральній районній лікарні завершили реконструкцію приймального відділення. Роботи провели за програмою президента "Велике будівництво". Про це повідомили у Харківській облдержадміністрації.

Реконструкцію на 900 квадратних метрах почали у жовтні 2020 року. Приміщення повністю реконструювали, відремонтували внутрішні приміщення, провели інженерні мережі, утеплили фасад, облаштували вхідні групи, упорядкували територію.

"Були виконані всі внутрішні та оздоблювальні роботи. Проведено благоустрій, зроблено утеплення фасаду, виконаний навіс і під'їзд для двох карет швидкої допомоги. На сьогодні забезпечено всі необхідні умови для під'їзду маломобільних груп. Зараз роботи виконані на 100%", — розповів представник компанії-підрядника Сергій Гребенчук.

Оновлене приймальне відділення умовно розділили на три комплекси: реанімаційний, діагностичний і діагностично-лікувальний. Там не тільки провели ремонт, але і оновили обладнання.

"Завдяки державному розподілу і президентській програмі ми отримали комп'ютерний томограф Canon Aquilion 32-зрізовий. Також нам було виділено рентгенівський апарат і портативний рентгенівський апарат MAC, який теж ми отримали у 2020 році за державним розподілом", — пояснив директор Вовчанської лікарні Костянтин Тищенко .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велике будівництво. В онкоцентрі починають заливати стіни

За словами завідувача відділенням екстреної невідкладної медичної допомоги лікарні Олександра Шиша, у відділенні зможуть надавати більш якісні послуги.

"Можливості відділення зараз розширені — це стосується, перш за все, нового обладнання. Завдяки комп'ютерному томографу тепер можемо ставити діагнози як-от, наприклад, інсульт — це або геморагічний, або ішемічний. Раніше на цю діагностику ми направляли хворих до Харкова, після відкриття відділення ми можемо зробити це на місці", — розповів Олександр Шиш.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.