Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителям Харківської області пропонують написати листи політв'язням у Білорусі

Фото: Палітычныя вязні ў Беларусі
Понад 600 людей вважаються у Білорусі ув'язненими з політичних мотивів.

Жителів Харківської області закликають написати політв'язням у знак солідарності і підтримки.

Станом на 31 липня у Білорусі налічується 604 політичних в'язнів. Список політв'язнів з короткими історіями і їх фото розміщені на сайті "Палітычныя вязні ў Беларусі". Підтримати в'язнів можна, відправивши їм листи підтримки. Про це повідомили у Центрі правових та політичних досліджень "Дума".

"Блогери, бізнесмени, активісти штабів кандидатів у президенти, учасники акцій протесту знаходяться у місцях несвободи, далеко від своїх рідних і близьких через те, що не побоялися скористатися своїми правами — правом на участь у мирних зібраннях, на висловлення своєї думки та на участь у політичному житті Білорусі", — пояснили у Центрі правових та політичних досліджень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський антикорупційний центр просив ввести санкції проти білоруських олігархів

У Центрі пояснили: написання листів — це одна з найважливіших і найпростіших речей, які можуть допомогти політв'язням, оскільки співробітники в'язниць їх переконують, що вони нікому не потрібні. У листах пропонують привітатися, розповісти про свої захоплення, причини, з яких пишете листа, висловити підтримку.

Не рекомендується ставити питання про кримінальні провадження, якщо людина знаходиться на стадії слідства, використовувати екстремістські висловлювання, нецензурну мову, іноземні слова, торкатися політичних тем, згадувати алегорії та метафори, оскільки у тюрмах їх можуть розцінити як зашифроване послання.

Надіслати листа білоруському політв'язню можна за посиланням

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.