Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 квітня, 2021 - 11:43

Жительку Харківської області судитимуть за домашнє насильство над дочкою

Иллюстративное фото: U-информ
Горе-матір вже штрафували за домашнє насильство, але це не допомогло.

Жінка ображала 16-річну дочку і виганяла її з дому.

До суду направили обвинувальний акт за фактами систематичного домашнього насильства матір'ю над неповнолітньою дочкою. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Там уточнили, жителька селища Кегичівка протягом останнього року словесно ображала, грубо, образливо, нецензурно лаяла і виганяла з дому 16-річну дочку.

"За цей час горе-матір через суд чотири рази притягували до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства у вигляді штрафів у розмірі від 170 до 680 гривень. У суді жінка провину визнавала, каялася, платила добровільно штрафи, але після вживання алкогольних напоїв знову бралася за старе і перетворювала життя дитини в суцільні страждання", — пояснили в прокуратурі.

Вони додали, служба у справах дітей вивчає питання про позбавлення цієї горе-матері батьківських прав.

Обвинувальний акт прокуратура направила до суду за ст.126-1 Кримінального кодексу України (систематичне вчинення домашнього насильства). Санкція статті передбачає громадські роботи на строк від 150 до 240 годин або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.