Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

30 березня, 2021 - 21:31

Жителі Харківської області масово повідомляють про витік газу в будинках

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Споживачі міста і трьох сіл в Балаклійському районі телефонують газівникам.

"Харківгаз" просить споживачів провітрити приміщення, де використовується природний газ, і зберігати спокій.

Жителі міста Балаклія та сіл Вербівка, Пришиб і Явірське (Балаклійський район) масово повідомляють про витік газу в будинках. Однак перевірка витоку газу не виявила. Про це повідомили в пресслужбі акціонерного товариства "Харківгаз".

"Зараз отримано близько 100 аварійних викликів від споживачів. Численні перевірки домоволодінь аварійно-диспетчерською службою свідчать про відсутність витоків газу в будинках", — пояснили в "Харківгазі".

У компанії відзначили: газ не має запаху, але, щоб можна було виявити витік газу, в нього додають одорант (речовина для додання запаху газу — ред.).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якою буде ціна на газ для жителів Харківської області в наступному місяці

Ймовірною причиною сьогоднішніх масових викликів газівники називають суттєве збільшення концентрації одоранту в природному газі на газорозподільній станції "Балаклея" Газопромислового управління "Шебелинкагазвидобування". Жителів просять не панікувати і провітрити приміщення. Незважаючи на відсутність витоку газу в Балаклійському районі, виїжджати будуть на всі аварійні виклики.

Як писав KHARKIV Today, харків'ян попередили про фейкових газівників. У Харкові з'явилися оголошення про перевірку димоходів фахівцями АТ "Харківгаз". Однак в компанії заявили, що її співробітники ніякого відношення до них не мають. Послуги з перевірки та обслуговування димових і вентиляційних каналів надають спеціалізовані організації, які повинні мати дозволи на такі роботи.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.