Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Житель Харківської області залив у газові труби сусідів воду

 Иллюстративное фото: открытые источники 
У багатоквартирний будинок припинили подачу газу.

Чоловік сам встановив газову колонку, в результаті в газових мережах і обладнанні сусідів виявилася вода.

9 серпня в аварійно-диспетчерську службу АТ "Харківгаз" поскаржилися через те, що газу не було в багатоквартирному будинку по вулиці Сумській шлях 176 б і приватних будинках в Дергачах. Обстеження показало, що це сталося, оскільки будинкові газові мережі та обладнання споживачів наповнені водою, повідомили в "Харківгазі".

"Власник однієї з квартир самостійно і несанкціоновано підключав газовий водонагрівач в своїй квартирі.
Переплутавши труби, чоловік підключив рідину до газопроводу. В результаті цих дій, 27 квартир багатоквартирного будинку та два споживача приватного сектора отримали воду в системі замість газу. Щоб попередити подальше поширення рідини в мережах, фахівці АТ "Харківгаз" припинили подачу газу до будинку", — розповіли газівники.

В "Харківгазі" уточнили, відновлювати газопостачання горе-майстру доведеться за свої кошти. Для цього потрібно провести техобслуговування газових мереж, які він наповнив водою, і оплатити вартість пуску газу в будинку.

Газівники нагадали, проводити заміну, установку, ремонт і технічне обслуговування газового обладнання мають право тільки спеціалізовані організації з відповідними дозволами на роботи Державної служби з праці. Щоб уникнути небезпечних ситуацій і зайвих витрат, "Харківгаз" радить клієнтам звертатися виключно до професіоналів.

Нагадаємо, з 1 серпня зросли тарифи на газ для населення. Газопостачальні компанії змінили свої місячні тарифи. Вони варіюються від 7,9 до 16,99 гривень за кубометр.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.