Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Житель Харківської області проведе 13 років у в'язниці за 42 ножових поранення

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
нож. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Чоловік неодноразово погрожував вбити обранців жінки або накласти на себе руки.

Чоловік завдав 42 ножових поранення через ревнощі.

Лозовський міськрайонний суд Харківської області визнав чоловіка винним у навмисному вбивстві та крадіжці. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

За їхніми даними, обвинувачений розірвав відносини зі співмешканкою, але не змирився з розривом відносин і почав переслідувати жінку, вимагаючи відновити подружнє життя. До того ж, чоловік неодноразово погрожував вбити обранців жінки або покінчити життя самогубством.

"Надалі, дізнавшись що жінка вийшла заміж, у обвинувачуваного на ґрунті ревнощів виник злочинний умисел на позбавлення життя її чоловіка. Реалізуючи свої злочинні наміри, злочинець, заздалегідь переодягнувся в раніше підготовлений змінний одяг і взуття, взяв з собою кухонний ніж і прийшов до домоволодіння подружжя, де влаштував сварку і бійку з чоловіком своєї колишньої співмешканки. Дістав принесений з собою ніж, яким почав наносити удари потерпілому в область голови, шиї, грудної клітки і живота", — розповіли в прокуратурі.

Вони уточнили, зловмисник зупинився, коли потерпілий, у якого було не менше 42 ножових поранення, вже перестав проявляти ознаки життя. Причиною смерті стала гостра крововтрата, обумовлена ​​множинними колото-різаними пораненнями шиї та грудної клітини.

"Надалі у злочинця виник умисел на заволодіння майном потерпілого, з кишені якого він витягнув телефон, а з дому виніс телевізор, завдавши матеріальної шкоди на суму понад десять тисяч гривень", — додали в прокуратурі.

У той же день зловмисника затримали. Під час слідства обвинувачений свою провину не визнавав, заперечував умисел на вбивство потерпілого і стверджував, що діяв виключно в цілях самооборони від протиправних дій загиблого, нібито під час розмови він несподівано накинувся і почав бійку.

"Однак, вивчивши та проаналізувавши зібрані під час судового слідства докази, суд першої інстанції дійшов висновку про доведеність вини чоловіка у скоєнні інкримінованого особливо тяжкого кримінального злочину", — пояснили в прокуратурі.

Лозівський міськрайонний суд Харківської області визнав чоловіка винним у навмисному вбивстві та крадіжці (ч.1 ст. 115, ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України) і призначив йому 13 років позбавлення волі. Вирок суду не набув чинності, оскільки не сплив час апеляційного оскарження.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.