Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жирафеня Дем'ян відзначив перший день народження у Харкові

Фото: Харьковский горсовет
Жирафеня приїхало до нас з Одеси.

Дем'яну виповнився рік. На день народження до нього прийшли діти з малюнками.

5 серпня у Харківському зоопарку відзначили день народження жирафеняти Дем'яна. Про це повідомили у Харківській міській раді.

На свято до Дем'яна прийшли діти, які брали участь у конкурсі на кращий малюнок будиночка жирафа. Переможців конкурсу назвав секретар міськради Ігор Терехов.

"Ми відібрали найкращі роботи, які тут представлені, і сьогодні запросили їх авторів на це свято! А всіх, хто брав участь у конкурсі, ми запросимо 23 серпня на відкриття зоопарку, коли всі тварини вже займуть свої вольєри", — сказав Терехов.

жираф

Ігор Терехов провів гостей свята — дітей і їх батьків — експозицією зоопарку "Африканська савана" і розповів, як народилася ідея його реконструкції.

"Я щасливий, що наш спільний з Геннадієм Адольфовичем задум втілився у життя — для мене це проєкт особистої гордості. Пам'ятаю, як по крупицях збирав ідеї, шукав цікаві рішення у різних країнах, як ми підбирали колекцію вихованців для нашого зоосаду. Наприклад, жираф'ятник — це рішення з німецького Кельна, бегемотник — з Мюнхена. Це унікальна культурно-освітня екосистема. Харків стане учасником глобальної програми зі взаємодії зоопарків планети у збереженні рідкісних і зникаючих видів. Я переконаний, що вже у найближчому майбутньому сюди будуть приїздити люди з усієї України, Європи, світу", — розповів Терехов.

жираф

Як писав KHARKIV Today, жирафа Дем'ян народився в Одеському біопарку у пари жирафів Ротшильда. Він став третім жирафеням, що народився в Україні у неволі. Зараз зріст жирафа — 3,20-3,25 метра. Дем'ян спокійний і самостійний. 1 червня його привезли до Харкова

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.