Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зеленський — росіянам після обстрілу Харківщини: "Будемо з газом, світлом... і без вас!"

Фото: ГУ ДСНС у Харківській області
Окупанти влучили у теплоелектроцентралі та знеструмили кілька областей.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував обстріл окупантами об'єктів критичної інфраструктури.

У місцях влучання російських ракет у Харківській області ввечері 11 вересня не було розташовано жодних військових об'єктів. Обстріл об'єктів критичної інфраструктури — це теракт, який вчинила Росія, — зазначив Володимир Зеленський.

"Навіть крізь непроглядну темряву Україна й цивілізований світ чітко бачать ці терористичні акти. Навмисні й цинічні ракетні удари по цивільній критичній інфраструктурі. Жодних військових об'єктів. Знеструмлені Харківська та Донецька області. У Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській — часткові проблеми з живленням", — написав Зеленський у своєму Telegram.

Президент звернувся до загарбників. Він зазначив, що Україна не хоче такої "дружби та братерства" від Росії, вона вистоїть та буде забезпечена усім необхідним — газом, світлом, водою та їжею.

"Ви досі думаєте, що ми "адін народ"? Ви досі думаєте, що зможете нас налякати, зламати, схилити до поступок? Ви справді так нічого й не зрозуміли? Не зрозуміли, хто ми? За що ми? Про що ми? Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас. Холод, голод, темрява й спрага — для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство". Але історія все розставить по місцях. І ми будемо з газом, світлом, водою та їжею.. і БЕЗ вас!", — сказав Володимир Зеленський.

Як писав KHARKIV Today, близько 20:00 у Харкові зникло світло одночасно у всіх районах, виникли проблеми з водопостачанням. Припинення електропостачання також сталося в сусідніх Полтавській та Сумській областях.

Пізніше радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк повідомив, що 11 вересня ввечері російські окупанти вдарили ракетами по ТЕЦ-5. Також були удари по ще одному інфраструктурному об'єкту.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.