Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Завод у Харкові пропонують приватизувати за 12 мільйонів гривень

Фото: Фонд госимущества 
Торги відбудуться у березні.

Завод "Трансзв'язок" виробляє апаратуру сигналізації та зв'язку, зараз він збитковий.

Підприємство залізничного машинобудування — Харківський електротехнічний завод "Трансзв'язок" виставили на приватизацію (розташований на вулиці Достоєвського, 16 у Основ'янському районі). Завод виготовляє апаратуру сигналізації та зв'язку, а також інші пристрої та запчастини для залізничного транспорту. Про це повідомили у Фонді держмайна.

"Електротехнічний завод у Харкові засновано у 1928 році на базі телеграфно-телефонних майстерень Південної залізниці. В останні роки підприємство переживає фінансову кризу, а вартість реалізованої продукції постійно зменшується. Востаннє прибутковість заводу зафіксована у 2019 році, коли фінансовий результат підприємства досяг 17 000 гривень Проте за 2020 рік "Трансзв'язок" згенерував 2,4 мільйона гривень збитку, а протягом дев'яти місяців минулого року — рекордні 3,9 мільйона гривень", — розповіли там.

Фото: Фонд госимушества
Фото: Фонд держмайна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Першу колонію продають у Харківській області

У Фонді держмайна вважають, що покінчити з фінансовими проблемами харківського електротехнічного заводу може приватизація та залучення додаткових інвестицій. Онлайн-аукціон із приватизації пакету акцій розміром 100% статутного капіталу "Трансзв'язку" має відбутися 11 березня, а стартова ціна об'єкта становить 12,3 мільйона гривень.

Фото: Фонд госимущества
Фото: Фонд держмайна

У характеристиках об'єкта зазначено, що завод складається із 31 нежитлової будівлі виробничого призначення загальною площею 35848,1 кв. м., частина нерухомості перебуває у податковій заставі. Є зареєстрована земельна ділянка загальною площею 8,5224 га.

"На балансі підприємства враховується державне майно, яке не увійшло до статутного капіталу товариства, а саме: склад легких металоконструкцій та три житлові будинки загальною площею 2340 кв. м. Станом на 1 лютого частину нерухомого майна товариства загальною площею 9038,9 кв. м . передано в оренду відповідно до 41 договору оренди", — йдеться у характеристиках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завод у Харківській області пропонує роботу

Фото: Фонд госимущества
Фото: Фонд держмайна

Серед умов приватизації "Трансзв'язку" — збереження основного виду діяльності товариства протягом року, погашення протягом шести місяців заборгованості заводу із зарплати, перед бюджетом, простроченої кредиторської заборгованості за їх наявності на дату переходу до покупця права власності на пакет акцій, недопущення звільнення працівників" Трансзв'язку з ініціативи нового власника протягом шести місяців.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.