Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 червня, 2021 - 11:02

Завершили вакцинацію від COVID-19 майже 13000 жителів Харківської області

 Фото: Андрей Мариенко / KHARKIV Today
Впродовж доби другою дозою прищепили більше тисячі чоловік.

Харківська область на п'ятому місці у країні за кількістю прищеплених першою дозою вакцини і на третьому за кількістю вакцинованих другою.

Станом на ранок 11 червня ув Харківській області використали 89 942 дози вакцини (3135 за добу) від коронавірусу. Дані опубліковані на порталі "Система охорони здоров'я" від Ради нацбезпеки і оборони.

Першою дозою вакцини прищепили 77 245 чоловік (2064 за добу). Найбільше вакцинованих вакциною AstraZeneca (48%), на другому місці Sinovac (32%), на третьому — Pfizer (20%).

Другу дозу вакцини отримали 12 697 чоловік (1071 за добу). Найбільша кількість щеплених вакциною AstraZeneca (40,5%), на другому місці Sinovac (35%), на третьому — Pfizer (24,5%).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Десятеро жителів Харківської області померли від коронавірусу

П'ятірка регіонів, де найбільше вакцинованих другою дозою виглядає так: Київ, Дніпропетровська, Львівська, Київська та Харківська області. Найбільше тих, хто завершив вакцинацію — у Києві, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій та Черкаській областях.

Нагадаємо, відкриття центру масової вакцинації у Харківській області — під питанням. Зараз розглядають його доцільність і визначають можливі місця розміщення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.