Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Засуджуємо війну РФ": Харківська міськрада прийняла звернення

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Депутати звернулися до президента Володимира Зеленського.

Депутати засудили дії Росії та подякували героям війни.

11 травня на позачерговій сесії Харківської міської ради ухвалили звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо територіальної цілісності України та засудження війни, яку розв'язала Росія.

"Депутати Харківської міської ради рішуче виступають за непорушність та недоторканність територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів; засуджують війну Російської Федерації, яка має на меті захопити території України, і вважають такі дії неприпустимими та невиправданими. Харківська міська рада впевнена у нашій перемозі, для чого докладатиме всіх можливих і неможливих зусиль!", — сказано у зверненні.

Також у документі зазначають, що з 24 лютого окупанти жорстоко вбивають український народ, хочуть позбавити його права на волю. Такі дії називають геноцидом та порушенням принципів міжнародного права. Депутати навели цифри руйнувань у Харкові: чверть житлового фонду, понад 100 шкіл, десяток дитсадків та лікарень, безліч адмінбудівель, об'єкти культурної спадщини.

До того ж, міськрада у зверненні подякувала захисникам Харкова, рятувальникам та співробітникам комунальних служб, а також висловила підтримку президенту, парламенту та уряду.

"Харків був і залишається українським містом завдяки нашим військовим - героям, які вже 77 діб мужньо відбивають російську агресію. Без зброї в руках та ціною власного життя невтомні медики та працівники ДСНС у важких умовах воєнного часу рятують життя постраждалих. Працівники комунальних служб, незважаючи на постійні обстріли, відновлюють надання комунальних послуг та продовжують дбати про чистоту рідного міста. Велике спасибі також волонтерам за їхню благородну жертовність, активну громадянську позицію, фанатичну відданість нашому місту та нашій країні", — сказано у зверненні.
 
Як писав KHARKIV Today, 9 травня на ХІ сесії Харківської обласної ради восьмого скликання ухвалили рішення "Про звернення Харківської обласної ради до жителів області, Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про засудження агресії Російської Федерації та підтримку територіальної цілісності та незалежності України

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.