Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Заступником Синєгубова хоче стати колишній радник Айни Тимчук

Евгений Иванов. Фото: ХОГА
Раніше Євген Іванов також був радником Олега Синєгубова у Полтавській ОДА.

Кандидат подав відповідну декларацію.

Новим заступником Олега Синєгубова може стати фермер. Про це з посиланням на декларацію кандидата на посаду повідомляє Харківський антикорупційний центр.

На посаду заступника голови Харківської ОДА претендує Євген Іванов. Він був помічником народного депутата Олександра Біловола, а зараз допомагає нардепові Олексію Красову (фракція "Слуга Народу"). Також повідомляється, що він був радником Олега Синєгубова, коли той очолював Полтавську ОДА. Цю посаду він обіймав із березня 2021 року.

До серпня 2021 року — позаштатний радник керівника Харківської ОДА Айни Тимчук.

У декларації кандидат зазначив, що працює у фермерському господарстві "Альфа", співвласником якого є його дружина Наталія Іванова. Також серед співвласників — Віктор Бєлінський і Любов Бєлінська.

Віктор Бєлінський був депутатом облради від партії "Європейська Солідарність". У 2020 році він уже балотувався від партії "Слуга Народу", але не пройшов. Коли Бєлінський був депутатом облради, родина Іванових була його помічниками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олександр Скакун став першим заступником Олега Синєгубова

У власності сім'ї Іванових, згідно з їхньою декларацією, понад 70 земельних ділянок, квартири у Харкові та Львові, автомобілі Range Rover Velar 2020 року випуску та Mercedes-Benz GLS450 2021 року випуску. Минулого року Наталія Іванова отримала дивідендів від ФГ "Альфа" на суму шість мільйонів гривень.

Також Іванови є засновниками ТОВ "Схід Агрогруп", "Дарина-Агро", Наталія Іванова серед засновників ТОВ "Відродження-1881".

Раніше серед засновників ТОВ "Відродження-1881" був депутат райради від партії "Слуга Народу" Саїд Халід Пахлаван.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.