Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Заступник директора департаменту ХОДА продав машину

Фото: ХОГА
Ігор Волченко повідомив про зміни у майновому стані.

Від продажу автомобіля Ігор Волченко отримав 380 000 гривень.

2 вересня заступник директора департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Ігор Волченко отримав від Юрія Буренкова 380 000 гривень як дохід від продажу рухомого майна. Відповідне повідомлення про зміни у майновому стані Волченко опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відзначимо, у щорічній декларації, яку Волченко подавав у березні цього року, вказані два автомобілі — Mitsubishi Outlander 2008 року випуску, куплений у 2018 році за 206 600 гривень, і Opel Corsa 2008 року випуску (придбаний у 2019 році за 133 000 грн). Яку саме машину Волченко продав у вересні, невідомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська суддя купила кросовер за мільйон гривень

Як писав KHARKIV Today, у березні цього року виконувача обов'язків директора департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Геннадія Бондарчука звільнили після скандалу з рулеткою. На його місце призначили Ігоря Волченка — заступника директора департаменту охорони здоров'я ХОДА. На цій посаді Волченко перебував чотири місяці. 2 липня директором департаменту охорони здоров'я ХОДА призначили Максима Хаустова. Ігор Волченко залишився на посаді заступника.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.