Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Заступнику голови Харківської облради пред'явили підозру

Слідство тривало з початку року.

За даними генпрокурорки, фігуранти справи фактично вимагали та отримали гроші за "допомогу" у питанні працевлаштування.

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписали повідомлення про підозру заступнику голови Харківської облради і адвокату. Про це 23 липня Ірина Венедіктова написала у Facebook.

"Кримінальне провадження зареєстровано на початку 2021 року і весь цей час тривало слідство, детективи і прокурори збирали докази процесуальним способом. Під час проведення слідчих і процесуальних дій було встановлено, що фігуранти цієї справи фактично вимагали грошові кошти за свою "допомогу" у питанні працевлаштування посадової особи, а згодом зазначені ними суми були фактично їм передані. Всі ці факти належним чином зафіксовані детективами і прокурорами", — пояснила генпрокурорка.

Ірина Венедіктова шкодує, що мова про її рідне місто і область, але запевняє — це нічого не змінює і не змінить.

"Політична приналежність фігурантів їм також не допоможе, а швидше навпаки — увага до представників владної команди у подібних випадках має значення", — додала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обвинуваченому ексчиновнику Харківської ОДА не повернуть 120 тисяч гривень застави

Нагадаємо, 22 липня Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили заступника голови Харківської облради і його спільника — адвоката під час отримання хабара. За даними НАБУ, від директора комунального підприємства вимагали 1 мільйон 50 тисяч гривень за те, щоб той залишився на посаді. Гроші передавали частинами, після отримання останнього траншу в 350 тисяч гривень учасників корупційного злочину викрили.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.