Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Захисники Харківської області просять високоточну зброю

Ілюстративне фото: 92 бригада
Така зброя допоможе звільнити окуповані території та зберегти життя.

Ця допомога посприяє звільненню у максимально короткий термін людей, які перебувають на тимчасово захоплених територіях. 

Відповідну інформацію 21 серпня в ефірі національних каналів озвучив командир 4 роти 128 батальйону 112 окремої бригади тероборони Києва Юрій Федоренко. Наразі батальйон виконує бойові завдання на Слобожанщині. 

"Сили територіальної оборони надзвичайно сильно і потужно, я вважаю, пішли вперед, опановуючи нові технічні засоби, оскільки тут війна не тільки ресурсів, а й технічних засобів. За рахунок діяльності сил територіальної оборони, Збройних сил України, зараз ефективно є можливість моніторити противника, виявляти його вогневі позиції, склади з боєприпасами й ефективно їх також знищувати. Тому робота по обороні Харківщини триває щоденно", — розповів він.

За словами Федоренка, загарбникам не вдається просуватися вперед.  

"Противник систематично намагається нащупати слабкі місця в обороні Харківщини, але отримує гідну відсіч і несе великі втрати. Збройні сили України підготувалися й укріпилися максимально, наскільки то є можливо в тих умовах, у яких ми знаходимось. Противник намагається просуватися вперед, але цього йому зробити не вдається. Натомість Збройні сили України шматочок за шматочком відхоплюють назад, повертають українську землю, видавлюючи противника" — повідомив командир 4 роти 128 батальйону 112 окремої бригади тероборони Києва Юрій Федоренко. 

Він уточнив, що у росіян більш ніж достатньо як артилерії, так і броньованих засобів. Але і насичення українських підрозділів засобами ураження для ведення контрбатарейної боротьби з часом наповнюється.

"Звертаючись до міжнародних партнерів, хотів би закцентувати увагу і попросити про наступне: друзі, будь ласка, не зволікайте з допомогою Україні. Зброя нам потрібна на позавчора. Від вашої позиції, від вашої можливості донести суспільству своєму, в Сполучених Штатах Америки, в Канаді, в інших країнах-партнерах, що за рахунок вашої допомоги в Україні зберігаються людські життя — це надзвичайно важливо, донести цю позицію та допомогу по озброєнню надавати вже сьогодні. Тому що достатня кількість високоточної зброї, вона допомагає Збройним силам України не тільки повертати окуповану землю, а й зберігати життя — за рахунок роботи контрбатарейної боротьби, коли противник не може обстріляти населені наші пункти і за рахунок точного ураження саме противника. Тому що ми стріляємо по території, яка тимчасово знаходиться в окупації, то є наша земля і там є наші люди. За рахунок високоточної зброї вдається знищувати виключно ворога і максимально інфраструктуру, яка перебуває тимчасово в окупації і людей цивільних зберігати. Тому, шановні друзі і партнери, щиро вам просимо про допомогу на вчора", — поінформував Федоренко.       

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.