Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Захисники Харківщини відправляють окупантам снаряди з пропозицією здатися

Фото: Facebook/Східне ОТО НГУ
Кожен снаряд містить 1500 листівок з інструкцією.

Агітаційні снаряди випускають у різних напрямках. 

На Харківщині нацгвардійці 3 бригади оперативного призначення запускають російським загарбникам агітаційні снаряди з інструкцією здачі в полон. Листівки адресовані росіянам та мобілізованим окупантам з "ЛДНР". Про це повідомили у Східному оперативно-територіальному управлінні Нацгвардії. 

"Артилеристи закидали позиції російських військ з прикордонного форпосту Харківщини. Для цього були задіяні спеціальні агітаційні снаряди гаубиць Д-30. Листівки снарядів містять інформацію з планом дій для адресата щодо безпечної здачі в полон. У кожному снаряді знаходиться півтори тисячі одиниць таких листівок з нагадуваннями для окупантів про те, що Україна скоро поверне свої землі, а в росіян є шанс скласти зброю та вижити. Агітаційні снаряди випускають у різних напрямках, щоб більше загарбників змогли отримати інформацію", — розповіли в Нацгвардії.

Фото: Facebook/Східне ОТО НГУ
Фото: Facebook/Східне ОТО НГУ

За словами самих артилеристів, такі листівки є одним із найефективніших способів інформаційної роботи з ворогом.

"Ми можемо донести нашому противнику, що на нашій землі він може здатися в полон. До військових будуть ставитисянормально, згідно з нормами гуманітарного права. Ми закликаємо росіян ухилятися від мобілізації та здаватися в український полон, бо це краще, ніж загинути від нищівного вогню нашої артилерії", — зауважив командир гаубичного артилерійського дивізіону.

Такі засоби ефективні ще й тому, що окупантові не дають користуватися адекватними каналами інформації і здебільшого у них відсутнє інтернет-підключення, тож для противника це дійсно можливість зберегти собі життя.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.