Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

За тиждень окупанти поранили сімох дітей у Харківській області

Фото: Харьковская областная прокуратура
Слідчі оглядають пошкоджені снарядами території.

Прокуратура просить жителів  Харківської області повідомляти про воєнні злочини Росії, під час яких постраждали діти.

Внаслідок збройної агресії Російської Федерації у Харківській області загинуло 29 дітей, ще 96 було поранено (за останні дев'ять днів поранення різного ступеня тяжкості отримали семеро дітей). Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Наразі діти зазнають поранень під час хаотичних обстрілів звільнених сіл та селищ з артилерії.

"Зокрема, досудовим розслідуванням встановлено, що 14 травня російські військові двічі обстріляли село Леб'яже Чугуївського району, внаслідок чого четверо людей поранено, серед них —15-річний хлопець", — пояснили у прокуратурі.

Окрім того, окупанти продовжують обстрілювати навчальні заклади. За дев'ять днів кількість пошкоджених та зруйнованих будівель не змінилася: на території Харківської області пошкоджено 255 закладів освіти, ще вісім повністю зруйновано.

"Вказані цифри не є остаточними. Робота щодо їх встановлення на тимчасово окупованих та звільнених територіях, а також у місцях ведення активних бойових дій триває", — пояснили у прокуратурі.

Харківська обласна прокуратура просить свідків військових злочинів Росії, де постраждали діти, повідомляти за номером телефону: +38 068 012 52 89. Тим, хто звернувся, гарантують конфіденційність.

Як писав KHARKIV Today,  6 травня поліція встановила місцезнаходження колони автомобілів, з якою зник зв'язок біля Старого Салтова.. На місці виявили російський танк, шість автомобілів та тіла жителів, які намагалися евакуюватися. Серед них, ймовірно, останки дівчинки, яку шукали родичі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.