Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

За останній тиждень у Харкові народилося найбільше дітей з 24 лютого

Фото: МОЗ 
Хлопчиків серед новонароджених більше, ніж дівчаток.

З початку війни у Харкові з'явилося на світ 770 дітей.

За останній тиждень, з 4 по 10 серпня, у Харкові народилося 40 дітей. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент охорони здоров'я.

"Серед новонароджених — 21 хлопчик та 19 дівчаток, з них одна двійня — дівчатка, які народилися у міському перинатальному центрі", — сказано у повідомленні.

Зазначимо, з 4 по 10 серпня народилися найбільше дітей за час війни. Раніше Харківська міська рада повідомляла про новонароджених дітей щодня, зараз — щонеділі. Останній раз такий щоденний звіт публікували 24 лютого, у день, коли розпочалася війна. Тоді за один день на світ з'явилося стільки дітей, скільки зараз за тиждень.

"45 дітей народилося в Харкові у четвер, 24 лютого: 22 хлопчики та 23 дівчинки, у тому числі дві двійні – дві дівчинки та хлопчик і дівчинка", — повідомляли у міськраді.

Як писав KHARKIV Today, харківські лікарі прийняли двоє пологів у швидкій. 4 серпня дві бригади швидкої допомоги стали помічниками при народженні дітей, завдяки акушерській допомозі медиків на світ зʼявилися дівчинка та хлопчик.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.