Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

За час війни загинули 27 викладачів, студентів і випускників ХНУ ім. Каразіна

Фото: ХНУ ім. Каразина
У ХНУ ім. Каразіна навели дані про загиблих.

Інформація щодо загиблих до університету надходить не одразу.

За час війни загинули 27 викладачів, студентів і випускників Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. Дехто з них служив у Збройних силах України, хтось захищав Україну у складі територіальної оборони, є серед загиблих цивільні. Про це повідомила ректор ХНУ ім. Каразіна Тетяна Кагановська в інтерв'ю "Об'єктиву".

"Зараз офіційно підтверджено 27 загиблих. Але я думаю, що ми всі розуміємо, що інформація про те, що є загиблі, особливо серед наших випускників, вона з'являється з часом, не відразу до нас доходить поступово. У нас є втрати серед викладачів, студентів і випускників. Деякі з цих людей були в Збройних силах, теробороні. Є й цивільні. Наш студент з батьком намагалися виїхати з тимчасово окупованого Ізюма. Їхню автівку розстріляли. Тобто різні ситуації, різні долі", — розповіла Кагановська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже 9500 воєнних злочинів зафіксували в Харківській області

Раніше у ХНУ ім. Каразіна була лише дошка пошани тих, хто загинув в зоні АТО/ООС, починаючи з 2014 року, сьогодні є ще одна — для вшанування пам'яті загиблих під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

"Але зараз у нас є дошка інша. Вона вже збільшилася. Дай Боже, щоб вона не збільшувалася більше. Але ми ще не можемо це знати", — зазначила Кагановська.

Як писав KHARKIV Today, 8 вересня під час звільнення міста Балаклія в Харківській області загинув випускник кафедри економіки та менеджменту економічного факультету Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна 2013 року Тарас Ріц.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.