Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З початку війни піротехніки 5000 разів знешкоджували боєприпаси у Харківській області

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Найбільше вибухонебезпечних предметів виявляють у Харківській, Київській, Чернігівській, Миколаївській, Черкаській та Сумській областях.

У Харківській області вибухотехнікам доводиться працювати більше, ніж у будь-якому регіоні України.

З початку війни піротехнічні підрозділи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області 4755 разів виїжджали на виклики про вибухонебезпечні предмети. Про це повідомили у ДСНС України.

Після Харківської області найчастіше виїжджали піротехніки з Київської області — 2593 рази, Чернігівської — 1580, Миколаївської — 1344, Черкаської — 777 та Сумської — 573.

"Всього з початку широкомасштабного військового вторгнення Російської Федерації знешкоджено 125 560 вибухонебезпечних предметів, зокрема 1 983 авіаційні бомби. Обстежено територію площею 26 тисяч 579 гектарів", — пояснили у ДСНС.

За інформацією рятувальників, лише за добу піротехнічні підрозділи ДСНС 173 рази залучали до робіт, було виявлено, вилучено та знешкоджено 1222 вибухонебезпечні предмети, обстежено територію площею 852 гектари.

Жителів закликають у разі виявлення підозрілого предмета чи вибухівки повідомляти рятувальників або поліцейських за номерами телефону — 101 або 102.

Як писав KHARKIV Today, раніше міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що на розмінування українських земель після війни знадобляться роки. Один день активних бойових дій дорівнює 30 дням розмінування.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.