Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З початку війни під завалами у Харківській області знайшли тіла 150 людей

Врятували понад 250 людей.

З початку війни на Харківщині рятувальники повністю розібрали завали на 98 об'єктах, які постраждали від обстрілу російських окупантів.

Під завалами у Харківській області було виявлено тіла 150 людей. Про це пише "Інтерфакс" з посиланням на заступника начальника ГУ ДСНС у Харківській області Анатолія Торяника.

"У Харкові нашими підрозділами розібрано повністю 98 локацій, на яких є завали. На жаль, з-під завалів вилучено понад 150 тіл загиблих. Під час оперативно-рятувальних робіт нашими підрозділами було врятовано понад 250 чоловік", — сказав Торяник.

Найбільше обстрілів та постраждалих будівель на Північній Салтівці, П'ятихатках, у селищі Жуковського, Рогані та на Горизонті, оскільки ці райони розташовані неподалік лінії зіткнення, і окупанти дістають сюди артилерією.

За час війни загинули п'ятеро співробітників ДСНС у Харківській області: двоє рятувальників, які гасили пожежу після обстрілу та потрапили під повторний обстріл, і троє саперів. До того ж, було поранено семеро саперів.

За словами Торяника, у перші дні війни сапери виконували по 100-120 заявок на день. Наразі кількість звернень у рази зросла.

"На сьогодні у нас понад 2 тисячі заявок про знайдені вибухонебезпечні предмети на вулицях і в будинках, просто фізично наші піротехніки не встигають виїхати і все це ліквідувати", — пояснив Торяник.

Як писав KHARKIV Today, через два місяці після обстрілу у селищі Докучаївське з-під завалів дістали тіло жительки Харківської області На тілі були численні пошкодження, отримані внаслідок руйнування будинку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.