Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З новим директором Харківського метрополітену підписали контракт на рік

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Андрій Гармаш був першим заступником ексдиректора В'ячеслава Стаматіна.

Ігор Терехов підписав розпорядження про призначення генеральним директором КП "Харківський метрополітен" Андрія Гармаша.

За контрактом на рік Гармаш приступив до обов'язків 7 грудня. Про це повідомили на сайті Харківської міськради. Нагадаємо, В'ячеслав Стаматін очолював підземку до першого грудня, потім виконувачем обов'язків став його перший заступник.

За інформацією на офіційному сайті метрополітену, Андрій Гармаш закінчив Академію міського господарства у 1998 році за спеціальністю "інженер-електрик". Працював у компаніях "Харківобленерго" та "Харківенергозбут", з літа 2021 року був першим заступником генерального директора метрополітену В'ячеслава Стаматіна.

Нагадаємо, наприкінці листопада мер Харкова Ігор Терехов анонсував звільнення генерального директора КП "Харківський метрополітен" В'ячеслава Стаматіна, причину звільнення не озвучував. Терехов розповів, що на місце Стаматіна є три кандидатури, прізвища не називав і обіцяв, що новий керівник розпочне обов'язки 1 грудня.

Як писав KHARKIV Today, 30 листопада перший заступник гендиректора КП "Харківський метрополітен" Сергій Карпенко звільнився, він став головним консультантом гендиректора.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.