Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З хребта пораненого представника Нацкорпусу в Харкові дістали кулю

Артем Мошенский. Фото: соцсети.
Артему Мошенському провели дві операції.

Пораненого під час стрілянини на Салтівці Артема Мошенського перевели на апарат ШВЛ.

На шостий день після поранення Мошенський залишається в Інституті невідкладної хірургії у важкому стані. Про це повідомив один з лідерів Нацкорпусу Максим Жорін, передає "Суспільне".

"На жаль, краще йому не стало. Він у вкрай важкому стані, вже другий день перебуває на апараті штучного дихання. Кулю дістали, позавчора ввечері пізно закінчили останню операцію", — розповів Жорін.

За його словами, Артем Мошенський знаходиться під дією медичних препаратів.

"Він у свідомості. Але треба розуміти, що він у досить такому, зокрема морально-психологічному, важкому стані. Плюс під дією препаратів. Він усвідомлює те, що відбувається, але складно поки. Лікарі у таких випадках намагаються не давати ніяких прогнозів, тому що досить складний випадок", — пояснив представник Нацкорпусу.

Друзі хочуть транспортувати пораненого за кордон.

"Сьогодні чекаємо відповіді про те, чи прийме його Ізраїль. Якщо не дочекаємося відповіді, то завтра будемо, швидше за все, до Німеччини відправляти", — повідомив Жорін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Східний корпус", ультрас і охорона. Кого поранили на Салтівці

Нагадаємо, вранці, 30 червня, на вулиці Джерельній (Салтівка) невідомий кілька разів вистрілив у 31-річного Артема Мошенського. За словами Жоріна, одна з куль потрапила у шию і пробила хребет. Куля зачепила спинний мозок. Зловмисника досі розшукують.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.