Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З болота на Салтівці дістали чоловіка з підозрою на інсульт

Фото: ГСЧС
Чоловіка у нерухомому стані у болоті виявили перехожі.

У яру на вулиці Бучми виявили чоловіка після інсульту, він не міг рухатися.

11 листопада о 8:25 у швидку надійшло повідомлення від перехожої про те, що в болоті лежить чоловік, який потребує допомоги. Про це повідомили у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

мужчина
Фото: Центр екстреної медичної допомоги

Медики звернулися до рятувальників, щоб витягнути з води та транспортувати хворого до автомобіля швидкої допомоги. Як пояснили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області, швидка не могла під'їхати до місця, де перебував чоловік, тож знадобилася допомога рятувальників. Медики оглянули чоловіка та госпіталізували до лікарні з підозрою на інсульт.

"Спільними зусиллями чоловіка дістали з води. Після огляду та надання допомоги з діагнозом "Підозра на гострий мозковий інсульт, переохолодження" бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала хворого до лікувального закладу", — розповіли у Центрі екстреної медичної допомоги.

Як писав KHARKIV Today, жителька Харківської області впала у 12-метровий колодязь. Інцидент стався 1 жовтня. Рятувальників викликали на допомогу до 21-річної жінки у селище Борки (Харківський район), яка впала у колодязь глибиною 12 метрів. Жінку витягли, вона отримала перелом та переохолодження.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.