Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Юний захисник загинув на Харківщині

Іван Сердюк. Фото: Facebook/Нововодолазька громада
Іванові Сердюку був 21 рік.

Хлопець працював пекарем, у перший день війни отримав повістку та пішов захищати Україну. 

Під час виконання бойового завдання в селі Рубіжне (колишній Вовчанський, укрупнений Чугуївський район) загинув Іван Сердюк із села Стара Водолага. Про це повідомили у Нововодолазькій громаді. Йому виповнився 21 рік. 

"Іван Сердюк народився 2 лютого 2001 року, а 2 липня 2022 року його життя обірвалось, обірвались мрії та надії юнака, якого пам’ятають як люблячого сина, брата, племінника, життєрадісного, працьовитого і доброго хлопця, гарного товариша. Навчався він у Староводолазькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, а після закінчення девʼятого класу вступив до Регіонального механіко-технологічного центру професійної освіти в Харківській області, працював пекарем у торговому центрі "Рост" в місті Харкові. Він любив життя, любив свою країну, був працьовитим та позитивним, з оптимізмом дивився в майбутнє", — розповіли там.

З військовою справою Іван Сердюк був добре знайомий, оскільки нещодавно проходив військову службу в Національній гвардії України в Києві.

"Тож отримавши повістку у перший день війни, він без вагань вже наступного дня прибув до військкомату, щоб одним із перших стати на захист рідної держави. Йому довелося побачити справжнє пекло війни у гарячих точках на Харківщині. Кожен мешканець Нововодолазької громади схиляє голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом нашого героя Івана Сердюка. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку ніколи не пробачимо і ніколи не забудемо...", — поінформували у Нововодолазькій громаді. 

Нагадаємо, наприкінці червня від тяжких поранень загинув сержант Національної гвардії України Іван Безима із Нової Водолаги.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.