Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Європа допомагала Росії: у збитому біля Харкова російському гелікоптері знайшли обладнання з Італії

Скрин: Андрей Цаплиенко
Мі-28 був збитий біля села Циркуни.

Італія постачала Росії військове обладнання у 2014 році, коли Росія напала на Україну.

Журналіст Андрій Цаплієнко побував на місці падіння російського гелікоптера Мі-28 поряд із Циркунами. Гелікоптер дуже постраждав, доля льотчиків невідома. Поруч із Мі-28 Цаплієнко знайшов коробку від окулярів далекого бачення італійського виробництва. Відповідне відео з місця Андрій Цаплієнко опублікував у своєму Telegram-каналі.

"Тут ми знайшли досить цікаву річ, яка, начебто, не має відношення до озброєння. Це така скринька. Скринька від окулярів нічного бачення. Вона зроблена, судячи з дати, у 14-му році, тобто агресія проти України вже почалася, і західні країни вже впровадили свої санкції. Ці окуляри були зроблені в Італії. Тобто італійці постачали дистанційне обладнання до Росії вже після того, як було впроваджено ці санкції", — сказав Цаплієнко.

За словами Цаплієнка, російський гелікоптер не встиг зробити жодного пострілу — українська армія завадила йому. Про долю пілотів нічого не відомо, журналіст припускає, що вони не вижили або їх встигли евакуювати.

"Світ дуже несправедливий. Іноді потрібно вісім років і багато життів українців для того, щоб переконати наших західних партнерів бути чесними", — наголосив Цаплієнко.

Нагадаємо, 10 травня у 92-й окремій механізованій бригаді підтвердили KHARKIV Today, що днями біля Циркунів було збито російський гелікоптер Мі-28. Поруч із уламками гелікоптера було знайдено флісовий світшот пілота з прізвищем Куржумбаєв. Доля самого пілота була невідома.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.